دودیز شوي فایبر آپټیک ختمولو بکس

لنډ معلومات:

د فایبر آپټیک DIN ریل نصب شوی ټرمینل بکس د فلزي بکس ځانګړی ډیزاین دی چې په ډین ریل کې اخیستل کیږي.د ډین ریل فایبر ټرمینیشن بکس یو ماډلر پینل مني چې دا تر 24 فایبرونو پورې د کوچني فایبر شمیرنې غوښتنلیکونو لپاره مثالی کوي ، او د مختلف اډاپټر پلیټ سره (لکه د ST سمپلیکس اډاپټر پلیټ ، ایل سی سمپلیکس اډاپټر پلیټ ، ایل سی ډپلیکس اډاپټر پلیټ ، د SC سمپلیکس اډاپټر پلیټ. ، SC ډوپلیکس اډاپټر پلیټ ، FC ساده اډاپټر پلیټ. د OEM خدمت ملاتړ کیږي.)دا کمپیکٹ تړل دا ممکنه کوي چې په خورا کوچنیو خوندي سیمو کې مستقیم پای ته رسیدو یا فیوژن سپلایزونه.

د DIN ریل فایبر آپټیک ټرمینل بکس د مختلف ډوله آپټیکل فایبر سیسټم لپاره د توزیع او ترمینل اتصال لپاره شتون لري ، په ځانګړي توګه د مینی شبکې ټرمینل توزیع لپاره مناسب ، په کوم کې چې آپټیکل کیبلونه ، پیچ کورونه یا پیګټیلونه وصل دي.د ډین ریل ټول بکسونه په بشپړ ډول ډک کیدی شي.


د محصول تفصیل

د محصول ټګ

برخی

یخ رول شوی سټیل پلیټ ، الیکټروسټاټیک سپری پینټ.

د 4، 6، 8، 12، 16، 24 کورونو لپاره شتون لري.

د SC FC ST LC او بل ډول اډاپټر نصب کیدی شي.

د منحني وړانګو کافي وړانګو.

مناسب ډیزاین، د سور لپاره ښه محافظت.

د نصب او ساتنې لپاره اسانه.

د اتوماتیک بریک کولو وسایلو تنظیم کول.

د دوړو ثبوت ډول جوړښت، انعطاف وړ نصب، د خلاصولو او تړلو لپاره اسانه.

د ډین ریل فایبر پیچ پینل د آپټیکل فایبر سپلاینګ ، باد کولو ، ذخیره کولو ، توزیع او نورو دندو سره مدغم شوی.

دودیز شوي خدمتونه قبول کړئ لکه د چاپ لوګو، رنګ، شکل دودیز شوی.

Fiber Termination Box02

غوښتنلیکونه

د پیګټیل ، ربن او بنچ کیبل نښلولو توزیع لپاره مناسب.

د ډین ریل لپاره کارول کیږي, دیوال نصب شوي غوښتنلیکونه.

په FTTH، مخابراتو، CATV او نورو کې کارول کیږي.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

پیرامیټونه

محصولات

د ریل پټلۍد نظری ختمولو بکس

د نښلونکي ډول

LC SC FC ST

کورونه

4 فایبر تر 24 فایبر

د کیبل ډول

SM MM OM3 OM4

مواد

یخ رول شوی فولاد

رنګ

سپین

بسته

د کارتن بکس

د محصول کلیدي کلمې

د GPON سیسټم فایبر آپټیک DIN ریل ترمینل بکس

Fiber Termination Box07







  • مخکینی:
  • بل:

  • خپل پیغام دلته ولیکئ او موږ ته یې واستوئ

    د محصولاتو کټګورۍ