د فایبر چټک نښلونکی

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    د FTTH SC/APC واحد حالت آپټیکل فایبر کیبل ګړندی ګړندی نښلونکی اډاپټر د ډراپ کیبل نصبولو پروژې لپاره

    غوښتنلیک:

    1. د FTTH پروژه د کارولو وړ ده
    2. د نصب وړ ساحه
    3. ګړندی ، اسانه ، دقیق
    4. د لګښت اغیزمن
    5. د پورټ وړ
    6. د 2 دقیقو څخه لږ نصب کول
    7. د باور وړ او غوره نظری فعالیت
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC آپټیکل ګړندی نښلونکی

    ګړندی نښلونکی (د "نو پولش نښلونکی" ، "پری پولش نښلونکی" یا "چټک نښلونکی" په نوم هم نومول شوی) د نصبولو اسانه وسیله ده.هیڅ وسیله یا جیګ ته اړتیا نشته.دا د 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / فلیټ کیبل لپاره نړیوال دی.

    میخانیکي فیلډ - د نصب کیدو وړ فایبر آپټیک نښلونکی (FMC) د فیوژن سپلینګ ماشین پرته اتصال ساده کولو لپاره ډیزاین شوی.دا نښلونکی ګړندی مجلس دی چې یوازې د نورمال فایبر چمتو کولو وسیلو ته اړتیا لري: د کیبل پټولو وسیله او فایبر کلیور.نښلونکی د غوره سیرامیک فیرول او المونیم الیاژ V-ګروو سره د فایبر پری ایمبیډ شوی ټیک غوره کوي.همچنان ، د غاړې پوښ شفاف ډیزاین کوم چې د لید تفتیش ته اجازه ورکوي.

    یو لوړ فعالیت، د میخانیکي فایبر آپټیک نښلونکی کارول اسانه دي.دا په پراخه پیمانه د FTTH ډراپ کیبل اتصال او یو بل سره پیوستون کې کارول کیدی شي