د فایبر آپټیک نښلونکی

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    د FTTH SC/APC واحد حالت آپټیکل فایبر کیبل ګړندی ګړندی نښلونکی اډاپټر د ډراپ کیبل نصبولو پروژې لپاره

    غوښتنلیک:

    1. د FTTH پروژه د کارولو وړ ده
    2. د نصب وړ ساحه
    3. ګړندی ، اسانه ، دقیق
    4. د لګښت اغیزمن
    5. د پورټ وړ
    6. د 2 دقیقو څخه لږ نصب کول
    7. د باور وړ او غوره نظری فعالیت
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC سمپلیکس فایبر آپټیک لوپ بیک

    ● د ټیټ داخلولو ضایع، د لوړ بیرته ستنیدو ضایع

    ● د کاروونکي دوستانه، د تړون اندازه

    ● PVC یا LSZH جاکټ

    ● PC/UPC/APC پالش

    ● ښه تبادله وړتیا او تکرار وړتیا

    ● د Telcordia GR-326-CORE مشخصاتو سره مطابقت

    ● 100٪ په فعاله توګه ازمول شوي د فعالیت او بشپړتیا تضمین کوي

    ● د تیز ایترنیټ، فایبر چینل، ATM، او ګیګابایټ ایترنیټ سره مطابقت لري

    ● فایبر G657.A1 ,G657.A2 انتخاب کیدی شي.0.9mm یا 2.0mm

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC آپټیکل ګړندی نښلونکی

    ګړندی نښلونکی (د "نو پولش نښلونکی" ، "پری پولش نښلونکی" یا "چټک نښلونکی" په نوم هم نومول شوی) د نصبولو اسانه وسیله ده.هیڅ وسیله یا جیګ ته اړتیا نشته.دا د 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / فلیټ کیبل لپاره نړیوال دی.

    میخانیکي فیلډ - د نصب کیدو وړ فایبر آپټیک نښلونکی (FMC) د فیوژن سپلینګ ماشین پرته اتصال ساده کولو لپاره ډیزاین شوی.دا نښلونکی ګړندی مجلس دی چې یوازې د نورمال فایبر چمتو کولو وسیلو ته اړتیا لري: د کیبل پټولو وسیله او فایبر کلیور.نښلونکی د غوره سیرامیک فیرول او المونیم الیاژ V-ګروو سره د فایبر پری ایمبیډ شوی ټیک غوره کوي.همچنان ، د غاړې پوښ شفاف ډیزاین کوم چې د لید تفتیش ته اجازه ورکوي.

    یو لوړ فعالیت، د میخانیکي فایبر آپټیک نښلونکی کارول اسانه دي.دا په پراخه پیمانه د FTTH ډراپ کیبل اتصال او یو بل سره پیوستون کې کارول کیدی شي

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    SC/APC ډوپلیکس سمپلیکس فایبر آپټیک اډاپټر

    د آپټیکل فایبر اډاپټر (د فلانج په نوم هم پیژندل کیږي) د آپټیکل فایبر حرکت وړ نښلونکي د مرکزي ارتباط برخه ده، یو کوچنی وسیله ډیزاین شوې چې د فایبر آپټیک کیبلونو یا فایبر آپټیک نښلونکو د دوه فایبر آپټیک لاینونو ترمینځ پای ته رسیدو یا نښلولو لپاره ډیزاین شوی.د فایبر آپټیک اډاپټرونه د فایبر آپټیک اتصال کې کارول کیږي ، عام استعمال د کیبل فایبر اتصال ته کیبل چمتو کول دي.

    د دوه نښلونکو په دقیق ډول سره نښلولو سره، د فایبر آپټیک اډاپټر اجازه ورکوي چې د رڼا سرچینې په ډیره اندازه لیږدول شي او د امکان تر حده زیان کم کړي.په ورته وخت کې، د فایبر کیبل اډاپټر د ټیټ داخلولو ضایع، د ښه تبادلې وړتیا او بیا تولید وړتیا لري. په پراخه توګه د آپټیکل فایبر توزیع چوکاټ (ODF)، د نوری فایبر ارتباطي تجهیزاتو، وسایلو، او نورو کې کارول کیږي، غوره فعالیت، باثباته او د اعتماد وړ.