د FTTA جمپر-PDLC-DLC فایبر بیروني پیچ کارډ

لنډ معلومات:

ښه میخانیکي او چاپیریال ځانګړتیاوې؛

د شعاع مقاومت کونکي ځانګړتیاوې د اړونده معیارونو اړتیاوې پوره کوي؛

د جاکټ میخانیکي ځانګړتیاوې د اړونده معیارونو اړتیاوې پوره کوي؛

نرم، انعطاف منونکی، د اوبو بند، د UV مقاومت، د ایښودلو او جلا کولو لپاره اسانه، او د لوی ظرفیت ډیټا لیږد سره؛

د بازار او پیرودونکو مختلف اړتیاوې پوره کړئ.


د محصول تفصیل

د محصول ټګ

د آپټیکل کیبل مجلس، PDLC/DLC، GYFJH، 2B.3.SM 2Core.بهر

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

مشخصات

1. GYFJH کیبل
1.1 جوړښت:

1.GYFJH Cable

1.2 غوښتنلیک
په عمده ډول د بې سیم بیس سټیشن افقی او عمودی کیبلینګ کې کارول کیږي

1.3 ځانګړتیاوې
ښه میخانیکي او چاپیریال ځانګړتیاوې؛
د شعاع مقاومت کونکي ځانګړتیاوې د اړونده معیارونو اړتیاوې پوره کوي؛
د جاکټ میخانیکي ځانګړتیاوې د اړونده معیارونو اړتیاوې پوره کوي؛
نرم، انعطاف منونکی، د اوبو بند، د UV مقاومت، د ایښودلو او جلا کولو لپاره اسانه، او د لوی ظرفیت ډیټا لیږد سره؛
د بازار او پیرودونکو مختلف اړتیاوې پوره کړئ.

1.4 د کیبل پیرامیټونه

د فایبر شمیره د کیبل ابعاد
mm
د کیبل وزن
kg/km
تناسلي
N
کچکول
N/100mm
دقیقد کندې وړانګې
mm
دحرارت درجه
 
اوږده موده لنډ مهاله اوږده موده لنډ مهاله متحرک جامد
2 7.0 42.3 ۲۰۰ ۴۰۰ ۱۱۰۰ ۲۲۰۰ 20D 10D -30-+70
یادونه: 1. په جدول کې ټول ارزښتونه، چې یوازې د حوالې لپاره دي، پرته له خبرتیا د بدلون تابع دي؛
2. د کیبل ابعاد او وزن د 2.0 بهرنی قطر ساده کیبل پورې اړه لري؛
3. D د ګردي کیبل بهرنی قطر دی؛

2. یو واحد موډ فایبر

1.Tight-buffered Cable Specification

توکي واحد مشخصات
توجه کول dB/km 1310nm≤0.4
1550nm≤0.3
منتشر ps/nm.km 1285~1330nm≤3.5
1550nm≤18.0
د صفر خپریدو موج اوږدوالی Nm 1300~1324
د صفر خپریدو سلپ ps/nm.km ≤0.095
د فایبر کټ آف طول موج Nm ≤1260
د موډ ساحه قطر Um 9.2±0.5
د ساحې تمرکز حالت Um <=0.8
د پوښاک قطر um 125±1.0
پوښاک غیر سرکولریت % ≤1.0
د کوټینګ/کلیډینګ متمرکزیت تېروتنه Um ≤12.5
د پوښ قطر um 245±10
کنده کول، انحصار هڅول کمښت 1550nm، 1turns، 32mm قطر 100rums، 60mm قطر ≤0.5 db
د ثبوت ازموینه kpsi ≥100

3. د نښلونکي مشخصات

ITEM پیرامیټر
د نښلونکي ډول PDLC-LC/UPC
د ننوتلو زیان <=0.3db
بیرته تاوان >=50db
د IP کچه IP67
عملیاتي طول موج 1310nm، 1550nm
د طول موج ازموینه 1310nm، 1550nm
د تکرار وړتیا <=0.1
د تبادلې وړتیا <=0.2dB
پایښت <=0.2dB
د فایبر اوږدوالی 1m، 2m... هر ډول اوږدوالی اختیاري.
اوږدوالی او زغم 10cm
د عملیاتي حرارت درجه -40C ~ +85C
د ذخیرې د حرارت درجه -40C ~ +85C

4. د محصولاتو انځورونه

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. د حوالې انځورونه

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • مخکینی:
  • بل:

  • خپل پیغام دلته ولیکئ او موږ ته یې واستوئ