د داخلي فایبر پیچ کارډ

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2.0mm SX MM فایبر آپټیک پیچ کارډ

    د فایبر آپټیک پیچ کارډ-MM(OM2, OM3, OM4)

    پیچ کارډ یو فایبر آپټیک کیبل دی چې د سیګنال روټینګ لپاره یو وسیله له بل سره نښلولو لپاره کارول کیږي.په نورمال ډول، 4 ډوله نښلونکي شتون لري: FC/SC/LC/ST.. 2 ډوله فیرول: PC، UPC.

    FC د ثابت ارتباط لپاره ولاړ دی.دا د تار شوي بیرل هستوګنې له لارې تنظیم شوی.د FC نښلونکي عموما د فلزي کور سره جوړ شوي او د نکل پلیټ شوي دي.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3.0mm G652D فایبر آپټیک پیچ کارډ

    پیچ کارډ یو فایبر آپټیک کیبل دی چې د سیګنال روټینګ لپاره یو وسیله له بل سره نښلولو لپاره کارول کیږي.عموما، څلور ډوله نښلونکي شتون لري: FC/SC/LC/ST.. 3 ډوله فیرول: PC، UPC، APC…

    FC د ثابت ارتباط لپاره ولاړ دی.دا د تار شوي بیرل هستوګنې له لارې تنظیم شوی.د FC نښلونکي عموما د فلزي کور سره جوړ شوي او د نکل پلیټ شوي دي.