SC/APC سمپلیکس فایبر آپټیک لوپ بیک

لنډ معلومات:

● د ټیټ داخلولو ضایع، د لوړ بیرته ستنیدو ضایع

● د کاروونکي دوستانه، د تړون اندازه

● PVC یا LSZH جاکټ

● PC/UPC/APC پالش

● ښه تبادله وړتیا او تکرار وړتیا

● د Telcordia GR-326-CORE مشخصاتو سره مطابقت

● 100٪ په فعاله توګه ازمول شوي د فعالیت او بشپړتیا تضمین کوي

● د تیز ایترنیټ، فایبر چینل، ATM، او ګیګابایټ ایترنیټ سره مطابقت لري

● فایبر G657.A1 ,G657.A2 انتخاب کیدی شي.0.9mm یا 2.0mm


د محصول تفصیل

د محصول ټګ

برخی

د فایبر آپټیک لوپ بیک ماډلونه د آپټیکل لوپ بیک اډیپټرونو په نوم هم یادیږي.

د فایبر آپټیک لوپ بیک د فایبر آپټیک سیګنال لپاره د راستنیدو پیچ میډیا چمتو کولو لپاره ډیزاین شوی.

عموما دا د فایبر آپټیک ازموینې غوښتنلیکونو یا د شبکې بیا رغولو لپاره کارول کیږي.

د ازموینې غوښتنلیکونو لپاره ، د لوپ بیک سیګنال د ستونزې تشخیص لپاره کارول کیږي.

د شبکې تجهیزاتو ته د لوپ بیک ټیسټ لیږل، په یو وخت کې، د ستونزې جلا کولو تخنیک دی.

د پیچ ​​کارډونو په څیر ، د فایبر آپټیک لوپ بیکونه د مختلف جاکټ ډولونو او کیبل قطرونو سره کیدی شي ، او دا د مختلف پایونو او اوږدوالي سره کیدی شي.

د فایبر آپټیک لوپ بیکونه د کمپیکٹ ډیزاین سره دي، او دوی د چټک ایترنیټ، فایبر چینل، ATM او ګیګابایټ ایترنیټ سره مطابقت لري.

موږ د دې لپاره دودیز مجلسونه هم وړاندیز کوود فایبر آپټیک لوپ شاته.د عام فایبر آپټیک لوپ بیک ډولونه عبارت دي له: د SC فایبر آپټیک لوپ بیکونه ، د FC فایبر آپټیک لوپ بیک بیکس ، د LC فایبر آپټیک لوپ بیک بیکس ، MT-RJ فایبر آپټیک لوپ بیکس.

د فایبر آپټیک لوپ بیرتهکیبلونه، چې د مختلفو نښلونکو سره دي پشمول د ST، SC، FC، LC، MU، MTRJ وغيره

Fiber Loopback1
Fiber Loopback2

غوښتنلیکونه

د تجهیزاتو سره نښلول

د شبکې لپاره لوپ بیک

د اجزاوو ازموینه

پیرامیټونه

واحد حالت

ملټي موډ

OM3 10G

د نښلونکي ډول

LC, SC, MT-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000

د کیبل ډول

ساده کیبل

د جاکټ رنګ   

ژیړ

OR/GY/PP/BL

اکوا

BN/RD/PK/WH

د ننوتلو زیان

≤0.1dB

≤0.2dB

≤0.2dB

بیرته تاوان

≥50dB (UPC)

/

/

د تبادلې وړتیا

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.2dB

د تکرار وړتیا (500 ملګرې)

≤0.1dB

≤0.1dB

≤0.1dB

د کش کیدو ښه وړ

≥5kg

د عملیاتي حرارت درجه

-20~+70ºC

د ذخیرې د حرارت درجه

-40~+70ºC


  • مخکینی:
  • بل:

  • خپل پیغام دلته ولیکئ او موږ ته یې واستوئ

    د محصولاتو کټګورۍ